PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34890}

Siostry Magdalenki

The Magdalene Sisters
7,6 18 928
ocen
7,6 10 1 18928
6,2 4
oceny krytyków
Siostry Magdalenki
powrót do forum filmu Siostry Magdalenki

bo od bardzo dawna chce go zobaczyc i w internecie nie ma i w wypożyczalniach też :(

ocenił(a) film na 10
SaD_AnGeL

A nie kupiłaś w GALI??? Przecież o dziwo wydali i była okazja.. Jest szansa, że mają ten film uliczni spzedawcy. Sama się też rozejrzę, może znajdę i dam ci znać, bo swojego jednego ezgzemplarza nie mogę odstąpić. Uwielbiam ten film! Pisz, jakby co edyta_s1@o2.pl :)

ocenił(a) film na 10
SaD_AnGeL

.. No i jeszcze pozostaje ewentualnie kupić choćby w internetowych sklepach. Nie jest drogi..

ocenił(a) film na 8
SaD_AnGeL

a możebyś sobie po prostu ściągnęła tak jak ja na przykład dziś chyba nie musisz mieć orginalnej płytki:)

ocenił(a) film na 8
ari_5

no jasne ze nie musze ale wlasnie nie ma tego filmu w Bearsharze i wypożyczalni tego nie widziałam kurde ja tam akurat wiedzialam ze on w gali jest..... wyhaczylas ten film w koncu czy nie? :* buziaki dzieki ze chcoiaz ty sie zainteresowalas

ocenił(a) film na 10
SaD_AnGeL

Na pewno sprzedają na Allegro, nie jesteś tam zarejestrowana? Rozejrzę się, jak będę "na mieście" :) Pozdrawiam i nie poddawajmy się! Ja nie odpuszczam do skutku, jak mi któregoś filmu jakimś cudem zabraknie! Bo zbieram wszystkie niestety i zrobiło się ich ok 700 :)

ocenił(a) film na 10
Edyta_4

www.osiolek.com

no, i zainstalowany emule. Swietna kopia - 2x~700mb, napisy na www.napisy.info

ocenił(a) film na 7
SaD_AnGeL

Podaj maila to ci go przesle znaczy linki ci przesle

ocenił(a) film na 8
SaD_AnGeL

Ja ostatnio z wypożyczalni wziełam! Szukaj może gdzieś znajdziesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones